24 pomysły na książkowy prezent

Za chwilę święta i czas prezentów. Nie raz pewnie spotkaliście się ze średnio trafionym prezentem – nie żebym wybrzydzał. Książka może okazać się super upominkiem jeśli trafimy w gust, zainteresowanie. Sam mam wiele książek, które średnio przypadły mi do gustu, ale mam też wiele które z całą pewnością mogę polecić. Tak, że śmiało przewiń dalej i znajdź coś dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

Showman autorstwa Lazenby Roland, to historia jednego z najlepszych koszykarzy z jakimi mieliśmy do czynienia. Obszerna pozycja, pokazuje od początku historię Kobye’go. Przeczytacie też, że kariera nie zawsze usłana jest różami, a zwycięstwo i bycie najlepszym zbiera swoje żniwo.
Książka Nieustępliwy - Tim Grover - Ceny i opinie - Ceneo.plWygrana - Tim Grover, Shari Wenk | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyTim S. Grover to trener przygotowania fizycznego takich sportowców jak M. Jordan, K. Brayant, D. Wade i wielu innych. Nieustępliwy i Wygrana to jedne z niewielu pozycji, które mówią jak jest. Albo chcesz coś osiągnąć albo zostaniesz w miejscu w którym jesteś. Absolutnie obowiązkowe pozycje dla wszystkich, którzy mierzą wyżej. Ps. Ta książka nie jest dla każdego.

Plemię mentorów. 11 pytań do najlepszych na świecie - Timothy Ferriss | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyNarzędzia Tytanów Timothy Ferriss. Ebook - Księgarnia ekonomiczna Onepress.plTim Ferris i jego dwie pozycje to dla mnie osobiście książki do których prawdopodobnie wracam najczęściej. Co chwilę znajduję w nich coś nowego dla siebie. Warte każdych pieniędzy.

Prawa ludzkiej natury Robert Greene. Książka, ebook, audiobook - Księgarnia psychologiczna SensusJak zostać mistrzem. Trening doskonałości - Robert Greene | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyKolejny dublet tym razem Robert Greene i jego dwie książki (choć oczywiście inne są równie dobre). Cała masa przykładów z życia wziętych. Postawy, problemy, sytuacje – może ktoś był w tym samym miejscu co Ty, lepiej skorzystać z czyichś błędów.

Książki - ryan holiday - Ceneo.plEgo to Twój wróg Ryan Holiday. Książka, ebook, audiobook - Księgarnia informatyczna Helion.plRayan Holiday i jego książki to napewno pozycje, które poleciłbym każdemu. Stoicyzm na każdy dzień roku, to próba osadzenia myśli stoickiej w dzisiejszych czasach – otwiera oczy zdecydowanie. Ego Twój wróg – czyli jak trzymać Ego na wodzy i nie pozwolić by to ono rządziło. Ps. Polecam też inne książki tego autora.

Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg - Maria Mazurek, Jerzy Vetulani | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyNeuroerotyka. Rozmowy o seksie i nie tylko - Vetulani Jerzy | Książka w Sklepie EMPIK.COMKsiążki / wywiady profesora Vetulaniego to coś co czyta się niebywale przyjemnie. Sposób przekazywania informacji przez profesora, to coś z czym nie spotykamy się zbyt często, może dlatego tak bardzo mógłbym słuchać i czytać tego autora. Język jest bardzo prosty, często okraszony żartem.

Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata - Jim Afremow | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyUmysł mistrza – przyjemna opatrzona wieloma cytatami i historiami ze świata sportu książka, o tym jaką postawę mentalną przedstawiaja najlepsi sportowcy. Książka zdradza też wiele możliwości jak sam możesz myśleć jak najlepsi.
Najbogatszy człowiek w Babilonie - Wydawnictwo Studio EmkaChcesz zacząć oszczędzać – zacznij od tej niewinnie wyglądającej książki. Która w prosty sposób pokazuje, co znaczy oszczędzać pieniądze. Proste rzeczy zawsze działają – cierpliwości.
Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem - Nassim Nicholas Taleb | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyNassim Taleb ze swoją książką trafił do mnie w dość ciężkich pandemicznych czasach. Jak nikt inny wyjaśnia w jak minimalnym stopniu mamy wpływ na wiele rzeczy. Tak naprawdę od nas samych zależy tak mało.
Człowiek w poszukiwaniu sensu - Viktor E. Frankl | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyHistoria o tym, że nigdy nie jest tak beznadziejnie jakby się mogło wydawać. Czasem wiara w to, że los może się odwrócić jest na tyle silna, że bierze górę.
Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike - Knight Phil | Książka w Sklepie EMPIK.COMJak powstawała i z czym zmagał się właściciel jednej z największych marek sportowych. Nie zawsze coś dzieje się z dnia na dzień i nie zawsze droga do celu jest prosta.
Czego najbardziej żałują umierający - Ware Bronnie | Książka w Sklepie EMPIK.COMNapewno większość z nas nie będzie żałowało, że nie zobaczyło kolejnego filmu na youtube, lub zapomniało obejrzeć jakiejś relacji lub filmu na tiktoku. Uniwersalny zbiór historii, osób które na łożu śmierci opowiedziały czego najbardziej żałują.
Nie zaczęło się od ciebie. - Psychologia - CzarnaowcaCoś z bardziej psychologicznego ogródka, myślę, że każdy powinien sięgnąć po tą książkę. Często sprawy, lęki, problemy z którymi się zmagamy nie są tak naprawdę naszymi problemami, warto o tym wiedzieć.
Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne - Kempisty-Jeznach Ewa | Książka w Sklepie EMPIK.COMStres towarzyszy nam codziennie. Często sobie z nim nie radzimy, bo tak naprawdę nikt nas tego nie nauczył, nikt nie przygotował na na dzisiejszy świat. Problemy zdrowotne z którymi się zmaga wiele osób, często mogą mieć swoje podłoże w reakcji stresowej.
Mózg odporny na stres. Zapanuj nad emocjonalną reakcją na stres, wykorzystując naturalne właściwości mózgu - Greenberg Melanie | Książka w Sklepie EMPIK.COMJak radzić sobie ze stresem. Książka pokazuje sposoby jak zapanować nad emocjami, reakcjami których doświadczamy. Krótka, dość prosta – warta uwagi.
Oddech. Naukowe poszukiwania utraconej sztuki - Nestor James | Książka w Sklepie EMPIK.COMPo przeczytaniu tej książki już nigdy nie będziesz patrzył tak samo na oddech. Świetna książka pokazująca różnicę między oddychaniem nosem i ustami, osadzona w historii samego autora.
Nowy wspaniały świat (Aldous Huxley) książka w księgarni TaniaKsiazka.plTo jest egotyczna pozycja patrząc na to co jest powyżej i poniżej. Futurystyczna historia tego jak może wyglądać, życie jeśli wszystko zaplanujemy i do głosu dojdą ludzie, którzy chcą dzielić społeczeństwo.
Ile ważą emocje - Małgorzata Kuberska-Kędzierska | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, cenyTego typu książki czytam z zapartym tchem. Tak naprawdę to case study, które dostarcza nam autorka. Nic tak nie działa jak przedstawienie problemu, z którym my sami często się zmagamy. Pozycja ta daje wgląd w to jak wygląda terapia, z czym trafiają ludzie i jaką ulgę często zyskują.
Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie - Lynch Ben | Książka w Sklepie EMPIK.COMWydaje się, że geny to coś na co nie mamy wpływu. Okazuje się, że bezpośrednio może i nie, jednak pośrednio chociażby za sprawą epigenetyki możemy mieć wpływ na nasze zachowania czy zdrowie. Nie jest mocno skomplikowana, a daje ciekawy pogląd na geny.

Jeśli nadal nie będziesz miał pomysłu na prezent, możesz skorzystać z bonu podarunkowego dla bliskiej Ci osoby.

OSTATNIE WPISY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSPRESSO

newsletter